Газета по-надвірнянськи
 

Благодійний фонд: проекти для громад

28 травня 2013, 13:59 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 577 переглядів

Конкурс проектів на підтримку ініціатив територіальної громади у селищі Битків проводить Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев’янка. – Це допоможе визначити проекти, важливі для людей і значущі для міста. І дозволить  розв`язати найгостріші проблеми громади селища, – відзначає голова Фонду, депутат обласної ради Володимир Грабовецький.

Відтепер Благодійний фонд відбиратиме проекти для фінансування на конкурсній основі. Перевагу надаватимуть тим, котрі матимуть співфінансування із місцевою громадою, органами місцевого самоврядування та реалізація яких матиме значну підтримку місцевих жителів.

Заявки на участь у Конкурсі проектів може подавати кожна сільська чи містечкова громада, а також громадська організація, профспілка, державна чи комунальна установа – школа, ФАП, амбулаторія, будинок культури тощо. Із зразками проектів та обгрунтуванням своїх ініціатив на Конкурс можуть подавати й органи місцевого самоврядування, які планують із допомогою Фонду реалізувати суспільно значущі проекти.

Перелік документів для участі в Конкурсі – на сайті Благодійного фонду: derevyankofund.org у розділі «Проекти», підрозділ «Проекти в роботі».

До відома учасників: проект повинен бути поданий протягом двох місяців від часу оголошення Конкурсу в конкретному населеному пункті, тобто до кінця травня. Переможців визначатимуть протягом червня. Нові проекти та ініціативи місцевих громад у Фонді оцінюватимуть відповідно до переліку визначених критеріїв, які викладені у «Положенні про порядок проведення Конкурсу проектів». Детальніше – на сайті Фонду.

Із запитаннями звертайтеся, будь ласка, за тел.: (0342) 72-51-93 або (03475) 2-36-70.

Нагадаємо, що пріоритетними напрямками діяльності Всеукраїнського благодійного Фонду Юрія Дерев`янка є: якісна освіта і допомога навчальним закладам; розвиток та підтримка фізичної культури і спорту; охорона здоров`я та допомога медичним закладам; духовне відродження та національна культура; підтримка талановитої, обдарованої молоді; безкоштовна юридична допомога населенню.

За три з половиною роки діяльності Фонд надав допомогу більш як 300 юридичним особам на суму понад 3 млн. грн. Добрі справи буде продовжено.

Марта СМОЛІЙ.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!