- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Бюджету відшкодовано 5,9 млн. грн.

Posted By Модератор On 28.05.2013 @ 14:23 In Економіка | No Comments

Слідчий відділ Міндоходів в області за чотири місяці ц. р закінчив розслідувати сім кримінальних проваджень, порушених за фактами ухилення від сплати податків та у сфері оподаткування. Із них п’ять скеровані з обвинувальним висновком до суду. Державі уже повернуто 5,9 млн. грн. збитків.

Законодавство дає змогу платникам податків, які, хоча й ухилилися від сплати обов’язкових платежів, проте добровільно відшкодували завдані державному бюджетові збитки, уникнути кримінального покарання і продовжувати підприємницьку діяльність, отримуючи прибуток як для власних потреб, так і у вигляді податків для потреб держави. Від кримінальної відповідальності, за рішенням суду, звільнено посадових осіб у двох справах у зв’язку із повним відшкодуванням завданих державі 5,7 млн. грн. збитків.

Слідчі податкової міліції виконують покладені на них функції з розслідування справ щодо злочинів, віднесених законодавством до їх компетенції – ухилення від сплати податків, фіктивного банкрутства тощо. Міндоходівці вживають необхідні заходи для відшкодування державі завданої цими злочинами шкоди.

 

Головне управління

Міндоходів в області.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/05/byudzhetu-vidshkodovano-59-mln-hrn/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.