Газета по-надвірнянськи
 

Дбаймо про заробітну платню

21 травня 2013, 19:06 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 648 переглядів

У Надвірній триває Комплексна програма з легалізації заробітної плати. Цьогоріч перевірили 133 суб`єкти господарської діяльності та виявили 59 неоформлених найманих працівників. Із перевірених 37 уклали трудові угоди і як результат легалізували заробітну плату на суму 44,6 тис. грн.

У ході перевірок виявили 32 фізичні особи, які здійснювали підприємницьку діяльність без державної реєстрації, із яких щодо 11 громадян склали протоколи про адмінправопорушення і матеріали направили до суду. Решта 21 громадянин добровільно зареєстрували свою діяльність.

Про порушення повідомляйте управління соцзахисту населення РДА за тел. 2-65-27.

Нові акцизи – із 1 серпня

Строки запровадження та виготовлення марок акцизного збору нового зразка змінили. Таке рішення Уряд ухвалив 29 квітня, внісши відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 р.

 Нові марки будуть запроваджені із 1 серпня замість 1 травня 2013 року. Крім того, Міндоходів повинне до 20 липня забезпечити виготовлення марок акцизного податку нового зразка та припинити із 1 серпня продаж за попередніми.

Запровадження нових марок на зазначені підакцизні товари створить належні умови для зростання обсягів їх легального виробництва, захисту здоров’я громадян та сприятиме збільшенню надходження коштів до бюджету.

Звертайтесь у «СЕРВІС»

Відділ внутрішньої безпеки ДПС в Івано-Франківській області з метою запобігання та профілактиці корупційним проявам із боку податківців протягом січня-квітня ц.р. систематично проводив профілактично-роз’яснювальну роботу серед них.

У випадку проявів протиправних та корупційних дій – діє СЕРВІС від ДПС України «ПУЛЬС ПОДАТКОВОЇ» за тел. (044) 284-00-07.

Увага «гаряча лінія»

Вона відбудеться 21 травня з 11.00 до 12.00 год. за тел. 2-43-22 з начальником ДПІ у Надвірнянському районі Гнатюком Василем Петровичем на тему: „Зверненням громадян-особлива увага”. Упередження фактів виплати заробітної плати „в конвертах”.

Сектор взаємодії із ЗМІ

ДПІ у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!