Газета по-надвірнянськи
 

День відкритих дверей Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату

8 травня 2013, 18:09 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 877 переглядів

27 квітня за сприянням районного центру зайнятості у такому заході взяли участь семикласники Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ст. та заступник директора з виховної роботи Роман Садрук. Його мета – ознайомити учнів із навчальним закладом, умовами вступу, навчання, проживання.

Гостям школярі-ліцеїсти продемонстрували стройові прийоми та вправи зі зброєю. Ніхто із присутніх не залишився байдужим від побаченого, про що свідчили гарячі оплески глядачів із різних куточків України. Потім ознайомилися з умовами проживання ліцеїстів, побували в їдальні, бібліотеці, тренажерному залі, спортивному майданчику, медичному пункті.

Зустріч продовжили в актовому залі. Тут директор ліцею полковник Микола Мартинюк розповів про очолюваний ним навчальний заклад, який є єдиним в області, тому особливо цінною є освіта, здобута у ньому, а також про перспективи подальшого навчання випускників ліцею, побажав, щоб ця зустріч стала для багатьох першим кроком до здобуття у майбутньому престижної військової освіти.

Школярі та дирекція Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ст. висловили вдячність районному центру зайнятості за можливість взяти участь у такому заході й отримати змістовну, цікаву та корисну інформацію для кожного юнака.

Зоряна СТАНІЩУК,

заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Надвірнянського районного центру зайнятості.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!