- Народна Воля - http://volya.if.ua -

День відкритих дверей Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату

Posted By Модератор On 08.05.2013 @ 18:09 In Новини | No Comments

27 квітня за сприянням районного центру зайнятості у такому заході взяли участь семикласники Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ст. та заступник директора з виховної роботи Роман Садрук. Його мета – ознайомити учнів із навчальним закладом, умовами вступу, навчання, проживання.

[1]

Гостям школярі-ліцеїсти продемонстрували стройові прийоми та вправи зі зброєю. Ніхто із присутніх не залишився байдужим від побаченого, про що свідчили гарячі оплески глядачів із різних куточків України. Потім ознайомилися з умовами проживання ліцеїстів, побували в їдальні, бібліотеці, тренажерному залі, спортивному майданчику, медичному пункті.

Зустріч продовжили в актовому залі. Тут директор ліцею полковник Микола Мартинюк розповів про очолюваний ним навчальний заклад, який є єдиним в області, тому особливо цінною є освіта, здобута у ньому, а також про перспективи подальшого навчання випускників ліцею, побажав, щоб ця зустріч стала для багатьох першим кроком до здобуття у майбутньому престижної військової освіти.

Школярі та дирекція Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ст. висловили вдячність районному центру зайнятості за можливість взяти участь у такому заході й отримати змістовну, цікаву та корисну інформацію для кожного юнака.

Зоряна СТАНІЩУК,

заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Надвірнянського районного центру зайнятості.

 


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/05/den-vidkrytyh-dverej-prykarpatskoho-vijskovo-sportyvnoho-litseyu-internatu/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/05/100_3706.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.