Газета по-надвірнянськи
 

Дев`ятнадцята сесія районної ради

31 травня 2013, 11:47 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 713 переглядів

Іван Гриджук «Народна Воля»

30 травня відбулася 19-а сесія районної ради, яку вів голова районної ради Василь Попович. У сесії взяли участь голова РДА Юрій Касіянчук та заступник директора департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Вадим Козленко.

Голова районної ради Василь Попович від імені районної влади і сесії привітав з днем народження Битківського селищного голову, депутата районної ради 3-го скликання Івана Годзюра, а також передав вітання усім цьогорічним випускникам, учителям і керівникам навчальних закладів з успішним завершенням навчального року, побажав щасливої життєвої долі, успішного вступу у вищі навчальні заклади і добротної підготовки до нового навчального року. Василь Попович разом з головою РДА Юрієм Касіянчуком вручили спортивні нагороди-кубки переможцям районної спартакіади серед працівників органів місцевого самоврядування.

Їх удостоїлись, зокрема,  у загальнокомандному заліку команда районної ради – 1 місце (капітан Іван Забронський), 2-е – Парищенської сільради (голова Василь Магдич), 3-є – Надвірнянська міська рада (голова Зіновій Андрійович).

Після оголошення депутатських запитів і звернень сесія обговорила питання «Про стан пасажирських перевезень у районі» та «Про стан автомобільних доріг у районі», доповідачем з яких виступив заступник голови РДА Степан Іроденко.

Обговорено також питання про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Надвірнянського РВ УМВС України в Івано-Франківській області (інформував Віталій Яворський, начальник штабу райвідділу УМВС України), та про інформацію прокурора Надвірнянського району про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності за 2012 рік (доповідав Назар Грицюк, прокурор району).

Сесія заслухала звіт голови районної ради Василя Поповича про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради у 2011-2012 роках та інформації про хід виконання рішень районної ради шостого скликання та про хід виконання депутатських запитів. Про це доповіли Іван Степник, заступник голови районної ради та  Ігор Писклинець, заступник керівника виконавчого апарату районної ради.

Затверджено Порядок користування орендарями та користувачами нерухомим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району та погодження проведення його реконструкції, технічного переоснащення, покращення, капітального ремонту після доповіді Івана Коцька, голови Фонду комунального майна району.

Усього сесія обговорила і прийняла рішення майже із тридцяти питань.

Ширше про перебіг сесії у наступному числі.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!