Газета по-надвірнянськи
 

Для безпечного відпочинку на воді

31 травня 2013, 11:24 | Рубрика: Здоров`я, Природа Версія для друку Версія для друку 631 переглядів

Приємний і корисний відпочинок влітку – на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку.

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Але навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді: купання, катання на човнах – тільки у спеціально відведених місцевими органами виконавчої влади місцях; відпочивати на воді у світлу частину доби; купатися у  спокійну безвітряну погоду при швидкості вітру до 10м/с, температурі води – не нижче +18°С, повітря – не нижче +24°С; після прийняття їжі купатися можна не раніше, ніж через 1,5-2 години; заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни температури повітря та води; у воді варто знаходитись не більше 15 хвилин; після купання не рекомендовано приймати сонячні ванни, краще відпочити у тіні; не рекомендується купатися поодинці біля крутих, стрімчастих і зарослих густою рослинністю берегів та ін.

Пам’ятайте про основні умови безпеки на воді: правильний вибір та обладнання місць купання; навчання дорослих і дітей плаванню; суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах. Не забувайте про постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.

Роман ПЛИТУС,

начальник Надвірнянського РВ УДСНС в Івано-Франківській області,

підполковник служби

цивільного захисту.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!