- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Факт крадіжки та нищення зелених насаджень у центрі Надвірної

Posted By Модератор On 31.05.2013 @ 11:43 In Влада,Кримінал,Новини | No Comments

У ніч на 27 та 28 травня 2013 року в місті Надвірна невстановлені особи пошкодили та викрали пластикових квітників, засаджених пеларгонією та сульфінією 10 штук, які розміщені на огороджувальних конструкціях проїжджої частини дороги на перехрестях вулиць Мазепи та Чорновола. Завдано збитків комунальному господарству міста на чималу суму.

[1]

Ті особи, які це скоїли, не просто знищили працю людей, а спотворили естетичний вигляд міста. Адже мова йде не тільки про насадження квітів, а про оформлення та благоустрій центральної частини міста і створення цілої композиції. Для оформлення квітників працівники комунального підприємства «Надвірнакомунсервіс» доклали значних зусиль і щодня доглядають за насадженнями. Також виявлено неодноразові випадки крадіжок саджанців та квітів, висаджених на клумбах у центральній частині міста (біля пам’ятника Тарасові Шевченку, районного будинку культури, приміщення райдержадміністрації), та посаджених під час щорічних акцій на Передвеликодніх толоках – декоративних кущів та дерев (туї).

Тому звертаюся до всіх жителів та гостей міста: не будьте байдужими до подібних фактів, виявляйте гуманність та бережливе ставлення до зелених насаджень. Адже квіти – це окраса нашого міста, вони прикрашають вулиці та майдани, налаштовують на чудовий настрій і створюють святкову атмосферу.

Дякую за розуміння та підтримку!

 

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський

 міський голова.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/05/fakt-kradizhky-ta-nyschennya-zelenyh-nasadzhen-u-tsentri-nadvirnoji/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/05/IMAG0146.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.