Газета по-надвірнянськи
 

Формуймо творчу особистість

28 травня 2013, 14:06 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 580 переглядів

Нещодавно вчителі районної станції юних техніків провели районний семінар-практикум для працівників позашкільних навчальних закладів на тему «Формування творчої особистості школяра в процесі гурткової роботи».

 Директор районної станції юних техніків Василь Гайдаш зазначив, що виховання вільної і відповідальної творчої особистості вимагає пошуку нових освітніх ідей і технологій, які відображатимуть складний внутрішній світ кожної дитини і відповідатимуть потребам її розвитку.

Учасники семінару ознайомилися із матеріально-технічною базою СЮТ, побували у кімнаті розвитку техніки, в якому експонують фотообладнання та електроприлади. Для учасників семінару провели майстер-класи: із виготовлення писанок («сламанок», керівник гуртка «Соломоплетіння» Христина Дем’янчук), декору для великоднього кошика (кер. гуртка «Народної творчості» Богдана Шпитко). Керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва М. Гаврилюк ознайомила присутніх із технікою валяння шерсті та продемонструвала вироби.

Майстер-класи учасники семі­нару оцінили як актуальні та змі­стовні. На завершення семінару-практикуму  учасники  заходу на чолі з методистом районного інформаційно-методичного центру Лілією Івасик обговорили методи формування творчої особистості школяра у процесі гурткової роботи в позашкільних закладах району.

 

Галина БРУНАРСЬКА,

методист районної

станції юних техніків.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!