Газета по-надвірнянськи
 

Граємо, бо пам`ятаємо

28 травня 2013, 14:47 | Рубрика: Новини, Спорт Версія для друку Версія для друку 671 переглядів

У селі Старий Лисець Тисменицького району за підтримки обласної організації НСЖУ відбувся перший турнір із міні-футболу серед журналістів Прикарпаття, присвячений пам’яті власкора Українського телебачення, віце-президента асоціації спортивних журналістів, заслуженого журналіста України Ярослава Гретчука.

Змагалася в ньому зональна команда із центром у Надвірній, у складі якої виступали працівники редакції газети «Народна Воля» Назарій Гриджук та Василь Івасюк, директор ТРК «Надвірна» Богдан Климковецький та оператор Василь Томич, відповідальний випусковий журналіст Володимир Голіней, інженер монтажу Михайло Корчняк, редактор газети «Яремчанський вісник» Олег Дзем`юк, завідувач відділу газети «Верховинські вісті» Іван Зеленчук та Старолисецький сільський голова Анатолій Лущак. У підсумку надвірнянці стали третіми.

Перше місце у серії післяматчевих пенальті здобула команда з Івано-Франківська (капітан – депутат обласної ради Іван Харук). Дружина Наталія і дочка Зореслава Гретчуки нагородили переможців перехідним кубком. Капітана нашої команди Олега Дзем`юка визнали найкращим польовим гравцем, за що він отримав у подарунок вишиванку.

Кожний удар по м`ячу і кожне слово засвідчувало щиру повагу до журналістських здобутків Ярослава Гретчука.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!