Газета по-надвірнянськи
 

Інвестиції у майбутнє

31 травня 2013, 11:58 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 998 переглядів

 Вони здобули найбільше найвищих

нагород на шкільних олімпіадах 

 

Леся ДУТЧАК «Народна Воля» (текст)

Іван ГРИДЖУК «Народна Воля» (світлини)

На початку цього тижня обдаровані діти Надвірнянщини зустрілися з керівниками району. Традиційно зустріч проходила в залі засідань РДА за участі самих дітей (переможців різного роду конкурсів, олімпіад і змагань), їхніх батьків, учителів, а також народного депутата України Юрія Дерев`янка, депутата обласної ради, голови Благодійного фонду Ю.Дерев`янка Володимира Грабовецького.

Переможців і призерів олімпіад нагородили почесними грамотами, книжковими подарунками, а з Фонду народного депутата Юрія Дерев`янка – ще й одноразовими стипендіями у розмірі (у залежності від рівня олімпіад і зайнятого місця) 500, 1 тис., 2 тис. грн.

Істотних нагород удостоїлися і педагоги району, які підготували своїх вихованців до подолання таких вершин знань. Серед них лідером став викладач Надвірнянського ліцею Олег Ковальчук, який, ефективно поєднуючи свою педагогічну практику із посадою заступника начальника відділу освіти РДА, підготував найбільше (24) переможці предметних олімпіад, за що нагороджений від БФ  Ю. Дерев`янка 5-тисячною одноразовою стипендією.

Процес нагородження і промов гармонійно доповнювався виступами дівочих тріо ЗОШ №1 (кер. Роман Войнарович), квартету Гвіздської ЗОШ під орудою Петра Кепещука і гумориста Андрійка Насадюка із Переріслянської ЗОШ, ансамблю хлопців Пнівської ЗОШ (кер. Марія Вінтоняк), вокального ансамблю вчителів «Соколи».

Про лідерів предметних, спортивних олімпіад, змагань, конкурсів часопис «Народна Воля» уже розповідав на  своїх шпальтах у №38-40 від 19 квітня ц.р. Додамо, що в цій когорті щедрий ужинок нагород за свої міцні знання здобула учениця 10 класу Надвірнянського ліцею Софія Дунець, котра зайняла призові місця: 3-є – ІV етапі турніру з економіки; 2-е – ІІІ етапі цього турніру; 3-є – ІІІ етапі турніру із географії; 2-е – ІІІ з математики; 3-є – ІІІ МАН; 2-е – ІІІ етапі олімпіади з математики; треті місця на ІІІ етапах олімпіад із  хімії, економіки, фізики.

Начальник відділу освіти РДА, депутат районної ради Михайло Винник зазначив, що районна влада надає значної уваги розвиткові освіти в районі. Торік у ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад – 45 переможців, цього року участь взяли 92 учні, перемогу здобули в ІІІ етапі 48, у ІV – 6 школярів району. У розрізі досягнень із захисту наукових робіт МАН учнівська  молодь Надвірнянщини торік посіла в області два «других» і три «перших», а цьогоріч – 5 «других» і два «перших» та два місця на Всеукраїнському ІІІ етапі.

Найкращим закладом Михайло Винник назвав Надвірнянський ліцей. Є шкільні переможці і в ЗОШ І-ІІІ ст. Ланчина, Пасічної, Парища і, звісно, у міських ЗОШ, за що – хвала і шана педагогам.

Вітаючи учасників святкового дійства, голова РДА Юрій Касіянчук зізнався, що відчув у залі подих талановитого майбутнього і це вселяє оптимізм. Талант – лише десять відсотків успіху, а решта наполеглива важка праця, нагадав відому істину Юрій Касіянчук і, звертаючись, передусім, до учнівської молоді, закликав не зупинятися на досягнутому, а розвивати талант,  а щоб не розчаруватися – прислухатися до свого серця, аби принести у майбутньому користь собі, родині та Україні.

На думку голови районної ради Василя Поповича, здібних учнів, нинішніх учасників зустрічі, хочуть бачити найкращі університети світу. Маємо, можемо і будемо гордитися такими школярами, наголосив Василь Попович і висловив сподівання, що нинішні економічні негаразди тимчасові, а за теперішніми переможцями – вже зав­трашнє майбутнє держави. Тому варто завжди пишатися своєю національністю – українець.

За словами народного депутата України Юрія Дерев`янка, Україна саме тепер потребує розумних громадян і він пишається тим, що Надвірнянщина – найкращий район на Прикарпатті в освітянській царині та її здобутках. Солідарний із парламентарем і депутат обласної ради Володимир Грабовецький, який твердо переконаний, що сила нації в її інтелекті.

 

Творчих дерзань і наполегливого потягу до знань учнівська молоде району!

Фрагменти свята обдарованих учнів відображено на світлинах

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!