Газета по-надвірнянськи
 

Із вдячністю про перевізників

28 травня 2013, 14:32 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 626 переглядів

Нещодавно я вирішила відвідати святе місце – монастир студитів УГКЦ у Дорі. Хвилювалась, але позитиву додали водії маршруток. Навіть, не повірила,  що у теперішньому нашому суспільстві є надзвичайно інтелігентні, культурні, доброго серця, виховані водії. Не часто, але мені доводиться користуватись громадським транспортом і стикатися із різним ставленням до пасажирів. А водій, з яким їхала у Дору (на жаль, не знаю його прізвища), – людина-доброта, щирий християнин, який допоміг зорієнтуватися у поїздці до святого місця.

У монастирі я помолилась за нього і за свою доньку, яка проживає у Надвірній. Тут народилися дві мої онучки, до яких я іноді навідуюсь і не раз чула добрі слова на адресу водіїв маршруток, котрі курсують у Надвірній. Серед них – Сергій Степаненко, молодий, дуже ввічливий, культурний. Часто можна почути слова вдячності і на адресу Петра Гаєвського, який також вкладає серце і душу у свою роботу, у ставлення до пасажирів.

Нехай Вас, шановні водії, Бог оберігає на дорогах.

Марія ПАНАС,

Львівська область.

Від редакції. Добрі відгуки ми отримали також про роботу водіїв мікроавтобусів Василя Лавриновича, Тараса Дроздюка та Юрія Соколова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!