Газета по-надвірнянськи
 

Купивши продукцію, підтримаємо дітей у потребі

28 травня 2013, 14:24 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 602 переглядів

Шановні краяни!

Звертається до Вас служба у справах дітей райдержадміністрації за проханням дирекції Снятинського дитячого будинку-інтернату для дітей-інвалідів та сиріт.

Просимо Вас допомогти у реалізації продукції, яку виготовляють діти-інваліди дитбудинку-інтернату. В асортименті: осокові щітки для побілки дерев, стін, бордюрів; віники із сорго для підмітання подвір’я та приміщень; парафінові декоративні свічки; робочі рукавиці; дерев’яні рамки під картини, грамоти.

Крім цього, тут також можна придбати хвилястих папуг, хом’ячків і морських свинок. Усі товари – у необмеженій кількості і за цінами, нижче ринкових.

Купуючи цю продукцію, ми не тільки підтримаємо знедолених дітей, покращимо їхнє матеріальне забезпечення, побут і життя, але й допоможемо ствердити їм упевненість у краще майбутнє, вселяючи віру в їхні душі, доведемо їм, що вони є потрібними людьми для суспільства.

Наперед Вам вдячні за моральну та матеріальну підтримку!

Реквізити Снятинського дитячого будинку-інтернату для дітей-інвалідів та сиріт: р/р 35422006001517, Код 03188702, МФО 836014, банк ГУДКУ Івано-Франківської обл., Снятинський дитячий будинок-інтернат, Івано-Франківська обл., м. Снятин, вул. Воєводи Коснятина, 102.

З повагою

Тетяна ВАДЮК,

в. о. начальника

служби у справах дітей РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!