Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянські «водоканалівці» – у «четвірці» ефективних комунпідприємств

21 травня 2013, 19:24 | Рубрика: Новини, Політика Версія для друку Версія для друку 723 переглядів

На початку роботи ХХХІІ сесії міської ради, 25 квітня ц. р., у своєму традиційному звіті міський голова Зіновій Андрійович звернувся до депутатського корпусу, керівників установ і підприємств, розташованих на території міста, надвірнянців із закликом всесторонньо подбати про наведення належного санітарного стану Надвірної.

Зіновій Андрійович висловив вдячність за активну участь у проведенні толоки, зокрема, депутатам міської ради, а також членам міськвиконкому, працівникам апарату міської ради. І, звичайно, особливі слова подяки міський голова адресував невтомним працівникам комунальних служб Надвірної, які, здебільшого, на ентузіазмі, патріотизмі вносять помітну левову частку своєї трудової звитяги у благоустрій міста.

Аналізуючи діяльність очолюваної ним влади у міжсесійний період, Зіновій Андрійович зупинився на основних проблемних моментах господарки міста і досягнутих результатах. Уже другий рік міська влада ефективно використовує участь у різноманітних інвестиційних проектах. Ось і цього разу КП «Надвірнаводоканал» увійшло у «четвірку» українських міст (зокрема,  Броди Львівської, Рахів Закарпатської областей і Рівне), де впроваджуватимуть інноваційну стратегію розвитку і сучасний менеджмент на цьому підприємстві.

Торкнувся міський голова і питання утилізації ТПВ. Про заплановану рекультивацію старого сміттєзвалища жителі міста вже детально поінформовані. Тож перед владою і територіальною громадою міста незабаром постане дилема: або вивозити ТПВ за межі райцентру, що зумовить здорожчання тарифу цієї послуги, або зайнятися пошуком земельної ділянки під новий полігон ТПВ. Питання залишається відкритим.

Добра новина для меш­канців «багатоповерхівок». Міський голова особисто обходить житловий фонд і контролює розв`язання насущних там проблем. А це – і побілка під`їздів, ремонти вхідних дверей, аварійних «дашків» тощо. «Житловикам» настійливо рекомендували дотримуватися графіку ремонтів житлових будинків. До речі,  організують 6 сміттєвих зон у житловому фонді «багатоповерхівок», які відповідно облаштують.

Мовив Зіновій Андрійович і про міські ДНЗ, зокрема, «Пролісок», де частково встановили енергозберігаючі вікна, на черзі – «Сніжинка». До 15 вересня у цій сфері планують написати на конкурс майже два десятка проектів, прилучитися до чого керівник міста закликав депутатів.

Не оминув увагою і проблеми із розширення кладовища, розробки генерального плану, до якого повернуться одразу після травневих свят.

***

Під координацією сек­ретаря міської ради Тараса Пекарського депутати зняли з контролю запити своїх колег Віктора Веселовського, Богдана Зеленчука. Вони стосувалися, зокрема,  звіту комунальних підприємств міста і капітального ремонту будинку № 21 на вул. Мазепи. Попередня вартість цієї першої експериментальної панельної «багатоповерхівки» сягнула за 400 тис. грн. Її ремонт вирішили запланувати наступного року.

Роман Мажак у зверненні депутатської фракції ВО «Батьківщина» закликав депутатів прилучитися до прибирання єврейського кладовища. Друга пропозиція  стосувалася започаткування відзначення у Надвірній Днів мікрорайонів. Заява фракції ПП «Фронт Змін», адресована правоохоронним органам, стосувалась активізації боротьби із гральним бізнесом у Надвірній.

Також Тарас Пекарський висловив подяку депутатові міської ради Богданові Зеленчуку, Степанові Іроденку, які найбільше долучилися до прийому делегації із Польщі.

***

Широкий блок питань, з яких прийнято конкретні рішення, депутати розглянули під орудою заступника начальника управління бухгалтерського обліку та звітності міської ради Ганни Філюк.

***

Про пропозиції районної ради щодо проїзду при­міського пасажирського автотранспорту через центральну частину міста з автостанції на вул. Вокзальна і депутатського запиту депутатів райради, а також про заяву перевізників Пасічнянського напрямку доповів заступник міського голови Василь Василенко. Обговоривши пропозиції районної ради, депутати міської ради залишили своє рішення (2009 року) без змін. Пропозиція перевізників Пасічнянського напрямку, які нині дислокуються біля магазину «Горизонт», також не знайшла підтримки у депутатів міської ради. Своє рішення вони залишили у силі: зупинку цього напрямку незабаром перенесуть у мікрорайон біля райуправління статистики.

***

У  блоці комунальних питань депутати обговорили роботу КП «Надвірнакомунсервіс»; розподілили субвенції на ремонт доріг комунальної власності; внесли зміни у план соціально-економічного розвитку міста на 2013 рік; розглянули питання застосування Положень Кабміну від 1 червня 2011 р. № 809 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

***

Питання про розгляд заяви ТзОВ «Струмок» щодо надання згоди на зменшення розміру орендної плати за користування ЦМК опалювальної котельні та приміщення ЦТП на вул. Кн. Ольги для позитивного вирішення не набрало потрібної кількості голосів.

***

 Питання про розгляд листа управління містобудування та архітектури ОДА про активізацію роботи щодо виготовлення (внесення змін) у генплан м. Надвірна відклали до наступної сесії.

***

Окремим рішенням сесії доповнено 4-ма тимчасовими спорудами перелік місць розташування літніх торгових майданчиків для торгівлі пивом, прохолоджувальними напоями та продуктами харчування у заводській упаковці.

***

На тридцять другій сесії міської ради депутати розглянули і прийняли рішення із понад 60 питань.

Інформація Надвірнянської

міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!