Газета по-надвірнянськи
 

Натхненні весни Поета-ювіляра

31 травня 2013, 11:33 | Рубрика: Духовність, Культура Версія для друку Версія для друку 676 переглядів

У затишному читальному залі бібліотеки с. Гаврилівка відбулася літературно-музична імпреза на честь 75-літнього ювілею поета та громадського діяча, керівника літстудії «Бистрінь» Нестора Чира. Захід провели заві­дувач сільської бібліотеки Глинчак М. та бібліотекар Мельник М. Учні 10-Б класу Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ст. під опікою свого класного керівника Дарії Воробець розповіли про творчий і життєвий шлях поета, читали його світлу поезію. Жіночий ансамбль під керівництвом Гайдаш О. виконав кілька музичних номерів. Захід доповнювала виставка книг Нестора Чира та літстудійців «Бистріні». По-весняному розцвітали серця тих, котрі причастилися до слова.

Важливим чинником для духовного розвитку та морального виховання є високохудожнє слово, яке несе в собі життєдайний заряд сонячної енергії та світлого суму. Такими є вірші й Нестора Чира. А справжня поезія змушує зупинитись і задуматись дорослих, зміцнює віру, любов та надію у дітей.

Наприкінці літературно-музичної імпрези усі заспівали «Многая літа» 75-літньому поетові. Залишається лиш побажати вельмишановному Несторові Івановичу многих і благих творчих та життєвих літ, натхненних весен і впадання його щирої джерельної поезії в океан вічного Слова.

 

Ольга ПИЛИП`ЯК,

член літстудії

«Бистрінь».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!