- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Не здавайте газотранспортної системи України!

Posted By Модератор On 28.05.2013 @ 10:16 In Влада,Політика | No Comments

Президенту України В.Януковичу; Прем’єр-міністру України М. Азарову;

Голові Верховної Ради України В. Рибаку; Генеральному прокурору України В. Пшонці

16 травня 2013 року відбу­лося засідання президії Івано-Франківської обласної ради, на якому висловлено стурбованість черговими намірами владного режиму узаконити подальше розба­зарювання національної власності та здачу страте­гічних національних інтересів українського народу. Услід за ухваленням ганебних харківських угод, прийняттям антиконституційного Закону України «Про засади державної мовної політики в Україні» у Верховній Раді України на догоду Кремлю зареєстровано проект Закону № 2937 від 26.04.2013 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою реформування Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», поданий Кабінетом Міністрів України.

Напоказ декларуючи нагальну необхідність під­вищення економічної ефек­тивності нафтогазової галузі, означений законо­проект у своїй сутності є загрозою національній безпеці України та передбачає широкий спектр варіантів передачі Російській Федерації контролю над українською газотранспортною систе­мою – від оренди до без­коштовної «приватизації», використовуючи спеціально підготовлені для реалізації цієї мети договори.

Позиція президії обласної ради щодо зазначеного питання категорична та однозначна – газотранспортна система України і надалі має залишатися власністю українського народу і не може ані цілковито, ані частинами бути передана під контроль будь-якої іншої країни. Збереження цього стратегічного державного активу, його поетапна модернізація є єдиним шляхом до досягнення енергетичної незалежності України. Натомість інсинуації та різного роду спекуляції, здійснювані чинним режимом у розрахунку на чергові подачки та преференції, лише відтерміновують крах неефективної управлінської моделі та мають ознаки державної зради за своєю сутністю.

Вимагаємо негайного відкликання законопроекту № 2937 від 26.04.2013 р. ­та зак­ликаємо вищі органи державної влади унеможливити будь-які спроби здачі української газотранспортної системи у майбутньому. Звертаємося водночас до представників місцевих громад, політичних партій та громадських організацій, народних депутатів України об’єднати зусилля та не допустити в разі розгляду цього законопроекту його прийняття у Верховній Раді України.

Голова обласної ради,

голова президії

Василь Скрипничук


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/05/ne-zdavajte-hazotransportnoji-systemy-ukrajiny/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.