Газета по-надвірнянськи
 

Нові книги – в кожну бібліотеку

31 травня 2013, 11:42 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 668 переглядів

28 травня до центральної районної бібліотеки завітали поважні гості – народний депутат України Юрій Дерев`янко, депутат обласної ради Володимир Грабовецький, помічник народного депутата Тетяна Пришляк із подарунком для бібліотек району – 600 нових книг на суму 10 000 грн. Це – книги для найменших читайликів, дітей молодшого, середнього шкільного віку: казки, оповідання, художня література, книги за шкільною програмою.

Юрій Богданович зазначив, що БО «Всеукраїнський фонд» його імені з радістю допомагає бібліотекам у справі комплектування новими книгами, бо команда фонду розуміє яке велике значення має книга у вихованні підростаючого покоління. Володимир Грабовецький сказав, що попри розвиток технічного прогресу, комп`ютеризації ніщо не зможе замінити книгу як джерело знань.

Директор ЦБС Марта Кушнерчук щиро подякувала за цінний подарунок, висловила надію на подальшу співпрацю та поінформувала гостей, що сільські книгозбірні ініціювали акцію для читачів-дітей «Літні читання» під девізом «Влітку не будемо нудьгувати – будемо книжки читати». Подаровані книги стануть великою допомогою в організації змістовного дозвілля дітей під час літніх канікул і не тільки.

 

Лідія МИКИТЮК,

методист

Надвірнянської ЦБС.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!