Газета по-надвірнянськи
 

Нові моделі касових апаратів

28 травня 2013, 14:19 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 969 переглядів

Електронна контрольна касова стрічка дозволяє звітувати до податкової  безконтактно, що для власників реєстраторів розрахункових операцій створює комфортні та зручні умови, економить час та кошти. Усі суб’єкти господарювання, які використовують такі реєстратори, із 1 січня ц. р. повинні подавати до органів державної податкової служби електронну звітність про готівкові операції.  З оновленим переліком моделей РРО, що включені до Державного реєстру, можна ознайомитися у розділі «Довідники» єдиного веб-порталу Міндоходів України.

Інформація – за тел. 2-55-00.

Реєстраційний номер для неповнолітніх

Дитина, якій ще не виповнилося 16 років або вона є неповнолітньою і ще не має паспорта, не може самостійно отримати документ, який засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі. Це може зробити один із батьків (усиновитель, опікун, піклувальник). Для цього необхідно пред’явити свідоцтво про народження дитини та документ, що посвідчує особу заявника.

Документ про реєстрацію у Державному реєстрі, в якому зазначають реєстраційний номер облікової картки, видають протягом п’яти робочих днів із дня звернення фізичної особи до ДПІ за місцем проживання.

Фізичні особи-громадяни України, які не мають постійного місця проживання в Україні, можуть звернутися за отриманням документа до будь-якої ДПІ. У такому разі строк видачі документа може бути продовжено до десяти робочих днів.

 Додатково – за тел. 2-54-56.

 

Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю

ДПІ у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!