Газета по-надвірнянськи
 

НРУ та УНП об’єднались

31 травня 2013, 11:34 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 679 переглядів

19 травня у Києві на ХХІІ Все­українських Зборах (з’їзд) Народного Руху України відбулося об’єднання Народного Руху України та Української Народної Партії в єдину партію на основі Статуту Руху.

Відповідно до рішень, ухвалених на спільному засіданні Центральних проводів НРУ та УНП, позачергові збори Народного Руху України ухвалили назву партії: Народний Рух України (Українська Народна Партія «Рух»). Юридичною основою об’єднання (злиття) є Народний Рух України. Головою об’єднаної партії обрано голову Народного Руху України Василя Куйбіду.

У зв’язку з відновленням єдності Руху шляхом об’єднання НРУ та УНП у єдину партію з’їзд ухвалив рішення, що всі члени Народного Руху України та Української Народної Партії є членами об’єднаної партії. До 1 листопада 2013 року перереєстровуватимуть членів об’єднаної партії.

Заслухавши та обговоривши доповідь голови НРУ Василя Куйбіди щодо посталих загроз існування Української держави, утвердження авторитаризму та необхідності захисту інтересів України та українського народу, розбудови Української національної держави, розвитку громадянського суспільства, інтеграції України до європейських та євроатлантичних структур, ухвалено звернення до всіх національно-патріотичних сил об’єднати свої зусилля заради збереження української державності, її незалежності та суверенітету.

Внесено зміни до Статуту НРУ.

 

За інформацією «РУХ-Преси».

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!