Газета по-надвірнянськи
 

Низько вклонились подвигу ветеранів

28 травня 2013, 14:14 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 560 переглядів

Микола Чорноволенко, Ніна Притула, Лідія Чорноволенко, Галина Прибиткова, Раїса Репета, Валентина Мілько… Вони належать до того покоління, юність якого обпалена жорстоким вогнем битв. Ці ветерани війни напередодні Дня Перемоги стали почесними гостями у Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, де для них підготували святкову програму.

Педагог-організатор Наталія Буній нагадала, що 1418 днів і ночей розділяли дві дати: 22 червня 1941 р. та 9 травня 1945 р. Не всім судилося відсвяткувати перемогу. Але вони живуть у пам`яті нащадків. Усіх, котрі не повернулися з війни, вшанували хвилиною мовчання. А ті, кому пощастило зустріти 68-му мирну весну, поділилися спогадами про нелегке воєнне лихоліття, про тернистий шлях до перемоги над фашизмом.

Кращі учні школи Соломія Романюк та Надія Гурмак поклали квіти до пам`ятника невідомому солдатові. Із неменшим пошанівком вручили квіти присутнім ветеранам від учнів школи та депутатів районної ради Сюзанни Дем`янчук і Володимира Калічка.

Вітання від райдержадміністрації адресувала сивочолим героям заступник голови РДА Богдана Ковалюк. Не обминула й історичного подвигу воїнів ОУН-УПА у боротьбі за незалежність України.

Ветерани подякували і за привітання, і за прекрасну концертну програму, підготовлену школярами і педагогами, за спільне фото на згадку.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!