Газета по-надвірнянськи
 

Обстежтеся на комп`ютерному томографі

31 травня 2013, 11:21 | Рубрика: Здоров`я, Новини Версія для друку Версія для друку 780 переглядів

Медицина Надвірнянщини поповнилась ще одним сучасним діагностичним обладнанням нового покоління. Запрацював приватний кабінет спіральної комп`ютерної томографії.

Апарат фірми Philips встановила приватна фірма ТОВ НВК «Камея» (м. Чернівці) у відремонтованому приміщенні прального комплексу на території Надвірнянської центральної райлікарні.

Багатозрізовий комп`ютерний томограф відкриває шлях до сучасних і найточніших методик у діагностиці: головного мозку; щелепно-лицевої ділянки; кісток черепа з 3-мірною конструк­цією; шиї; грудної порожнини та легень тощо. Це гнучка система високовиробничого сканування із технічними характеристиками, розробленими спеціально для автоматизації рішення клінічних завдань. При цьому представлені найкращі методи візуалізації, оперативність яких перевищує традиційні системи. Найбільша перевага спірального методу – можливість виявити паталогічні утвори найменшого розміру.

Відтепер краянам нема потреби витрачати дорогоцінний час на поїздку в обласний центр для проведення високоякісного обстеження. Якісна діагностика сьогодні доступна і в Надвірній.

Контактні тел.: 097-474-35-35; 067-182-53-63.

Ігор МУШАК,

лікар-рентгенолог Надвірнянської ЦРЛ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!