Газета по-надвірнянськи
 

Освітяни виступили проти «наливайок» у Надвірній

28 травня 2013, 14:19 | Рубрика: Здоров`я, Новини Версія для друку Версія для друку 610 переглядів

Цього тижня до акції проти пивних наметів у Надвірній приєдналися освітяни

Вони прийняли звернення до Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича та депутатів Надвірнянської міської ради з вимогою прибрати літні «наливайки» зі середмістя, перенести їх подалі від навчальних закладів та створити умови для припинення споювання школярів і молоді, яке підписали більше ста працівників освітньої галузі міста: дирекції та колективи Надвірнянських художньої, музичної шкіл та райцентру дитячої творчості.

– Ми, представники освітніх і виховних закладів Надвірнянського району, вкрай стурбовані тим, що у центрі міста Надвірна кожного року встановлюють велику кількість пивних наметів. Розташування та робота таких закладів торгівлі у центральній частині міста та поблизу навчальних закладів (шкіл) спричиняють цілу низку проблем і вкрай негативно позначаються на вихованні молоді, оскільки фактично є антипропагандою здорового способу життя, – відзначили вони у зверненні.

На думку освітян, потрібно обмежити зону розташування пивних наметів. Це не тільки покращить вигляд та імідж міста, а, що найголовніше, стане реальним кроком пропагування й утвердження у Надвірній здорового способу життя. Адже в умовах поширення пивного пияцтва вкрай потрібно захистити дітей і молодь від цієї згубної звички.

 Раніше звернення, яке ініціювала громадська організація «ВОЛЯ!», підтримали 32 громадські організації Надвірної. 

Марта СМОЛІЙ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!