- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Освітяни виступили проти «наливайок» у Надвірній

Posted By Модератор On 28.05.2013 @ 14:19 In Здоров`я,Новини | No Comments

Цього тижня до акції проти пивних наметів у Надвірній приєдналися освітяни

Вони прийняли звернення до Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича та депутатів Надвірнянської міської ради з вимогою прибрати літні «наливайки» зі середмістя, перенести їх подалі від навчальних закладів та створити умови для припинення споювання школярів і молоді, яке підписали більше ста працівників освітньої галузі міста: дирекції та колективи Надвірнянських художньої, музичної шкіл та райцентру дитячої творчості.

– Ми, представники освітніх і виховних закладів Надвірнянського району, вкрай стурбовані тим, що у центрі міста Надвірна кожного року встановлюють велику кількість пивних наметів. Розташування та робота таких закладів торгівлі у центральній частині міста та поблизу навчальних закладів (шкіл) спричиняють цілу низку проблем і вкрай негативно позначаються на вихованні молоді, оскільки фактично є антипропагандою здорового способу життя, – відзначили вони у зверненні.

На думку освітян, потрібно обмежити зону розташування пивних наметів. Це не тільки покращить вигляд та імідж міста, а, що найголовніше, стане реальним кроком пропагування й утвердження у Надвірній здорового способу життя. Адже в умовах поширення пивного пияцтва вкрай потрібно захистити дітей і молодь від цієї згубної звички.

 Раніше звернення, яке ініціювала громадська організація «ВОЛЯ!», підтримали 32 громадські організації Надвірної. 

Марта СМОЛІЙ.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/05/osvityany-vystupyly-proty-nalyvajok-u-nadvirnij/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.