- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Порядок денний сесії підтримали

Posted By Модератор On 28.05.2013 @ 14:31 In Влада | No Comments

на засіданні постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, культури, засобів масової інформації, молодіжної політики, туризму та спорту під кураторством заступника голови райради Івана Степника.

Голова цієї комісії Микола Андрейчук та депутати Оксана Хімич і Руслан Андрейчук розглянули сесійні матеріали, внесли декілька зауважень і підтримали їх розгляд на черговій ХІХ сесії районної ради.

Члени комісії рекомендують задовольнити заяву Мирослава Лютака про його звільнення із посади президента футбольного клубу «Бескид», підтримати звернення Снятинської райради щодо безкоштовного отримання сертифіката-дозволу для дипломованих спеціалістів, які займаються будівництвом об`єктів, здійснюють авторський нагляд, складають кошториси та ведуть технагляд.

Обговоривши звернення депутата Ігоря Андруняка, рекомендують райдержадміністрації надати інформацію про виконання комплексних заходів по Програмі взаємодії органів виконавчої влади місцевого самоврядування, правоохоронних органів та громадських організацій щодо профілактики і боротьби з алкоголізмом, тютюнопалінням, наркоманією у молодіжному середовищі для розгляду на черговій сесії районної ради.

Депутати погодились на зняття із контролю більше десятка рішень попередніх сесій, а також одобрили розподіл коштів для фінансової підтримки громадських організацій та релігійних громад.

Вл. інф.

 


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/05/poryadok-dennyj-sesiji-pidtrymaly/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.