Газета по-надвірнянськи
 

Реєстрація відокремлених підрозділів громадського об’єднання

28 травня 2013, 14:21 | Рубрика: Влада, Закон Версія для друку Версія для друку 923 переглядів

У зв’язку з набранням чинності нового Закону України «Про громадські об’єднання»  із 1 січня 2013 р. громадське об’єднання зі статусом юридичної особи може мати відокремлені підрозділи, які утворюють за рішенням відповідного керівного органу громадського об’єднання згідно зі статутом. Відокремлені підрозділи громадського об’єднання не є юридичними особами.

Відомості про утворені відокремлені підрозділи громадського об’єднання подають до уповноваженого органу з питань реєстрації за місцезнаходженням громадського об’єднання у формі реєстраційної картки (форма 5), яка повинна містити такі дані:  ідентифікаційний код громадського об’єднання як юридичної особи; повне найменування відокремленого підрозділу; місцезнаходження відокремленого підрозділу; прізвище, ім’я та по-батькові керівника відокремленого підрозділу, його реєстраційний номер облікової картки платника податку; місцезнаходження реєстраційної справи громадського об’єднання.

До реєстраційної картки про створення відокремленого підрозділу додають рішення керівного органу громадського об’єднання про створення відокремленого підрозділу.

Уповноважений орган з питань реєстрації, до якого подані документи про створення відокремленого підрозділу громадського об’єднання, протягом трьох робочих днів вносить до Реєстру громадських об’єднань відомості про відокремлений підрозділ громадського об’єднання та забезпечує внесення відомостей про відокремлений підрозділ громадського об’єднання до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців або приймає рішення про відмову у внесенні до Реєстру громадських об’єднань відомостей про відокремлений підрозділ громадського об’єднання. Копію рішення надають або надсилають рекомендованим листом із повідомленням про вручення громадському об’єднанню не пізніше наступного дня після його прийняття.

Повідомлення про закриття ві­докремленого підрозділу громадське об’єднання подає до уповноваженого органу з питань реєстрації за місцезнаходженням громадського об’єднання за формою, затвердженою Міністерством юстиції України.

Мар`яна РОМАНЮК,

провідний спеціаліст реєстраційної служби райуправління юстиції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!