- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

Posted By Модератор On 28.05.2013 @ 14:01 In Економіка,Новини | No Comments

Мета створення веб-порталу електронних послуг – поліпшити якість, оперативність обслуговування громадян.

Працювати з ним легко. Основних розділів – чотири: довідкова інформація, нормативні документи, розділ для громадян (пенсіонерів, застрахованих осіб) і розділ для страхувальників (підприємств, установ, організацій і підприємців, які використовують працю найманих робітників). Доступ до довідкової інформації і нормативних документів – вільний. Довідковий розділ містить відомості про територіальні підрозділи ПФУ та їхні поштові реквізити.

У нормативному розділі згруповані та розміщені документи, що регулюють нарахування і виплату пенсій, сплату єдиного внеску та відносини Пенсійного фонду із страхувальниками. У розділі для громадян передбачено отримання декількох видів послугу. Із веб-порталу можна направити до Пенсійного фонду електронну скаргу або звернення.

Повноцінний доступ до розділів порталу для громадян і страхувальників надають лише зареєстрованим користувачам. Реєструють у два етапи. Спочатку потрібно звернутися з відповідною заявою у територіальний орган ПФУ за місцем пенсійного обліку та одержати спеціальний реєстраційний код, за допомогою якого вже можна реєструватися на веб-порталі. Після реєстрації автоматично формується нова персональна сторінка користувача порталу. З неї і здійснюють доступ до персоніфікованих електронних послуг Пенсійного фонду, контроль за їх наданням і відстеження проходження документів, наданих в електронному вигляді.

Ольга НЕДОСТУП,

начальник відділу персоніфікованого обліку,

інформаційних систем та мереж управління

Пенсійного фонду в районі.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/05/veb-portal-elektronnyh-posluh-pensijnoho-fondu-ukrajiny/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.