Газета по-надвірнянськи
 

Великодні подарунки – райцентру дитячої творчості

8 травня 2013, 18:47 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 706 переглядів

Набори для писанкарства та синтезатор для музичного супроводу Великоднього свята отримав Надвірнянський райцентр дитячої творчості від Всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев’янка. Передав подарунки голова Фонду Володимир Грабовецький, одразу випробувавши їх.

– Напередодні величного свята Божого Воскресіння бажаю усім добра та щастя, а також натхнення розвивати у дітей творчі здібності, виховувати любов до традицій і культури рідного краю, – привітав викладачів центру голова Фонду, депутат обласної ради Володимир Грабовецький.

Новий музінструмент потрібний для музичного супроводу свята Великодня, яке традиційно організовують у виховному закладі.

– Синтезатор – багатофункціональний. З його допомогою можна не тільки відтворювати композиції, але й складати власні музичні твори. Це важливо, бо дає змогу розвивати композиторські здібності у дітей. Плануємо випробувати всі технічні можливості інструмента вже найближчим часом – разом із дітьми готуємо святкову програму до Пасхи, – вдячно зізналася викладачка вокалу Світлана Дремлюга.

– Дякуємо Благодійному фонду за постійну підтримку талановитих дітей. Сподіваємося на подальшу співпрацю у розвитку культури краю, – підкреслила в. о. директора райцентру дитячої творчості Лілія Грицюк.

Адресні великодні подарунки отримали вихованці гуртка писанкарства. Голова Благодійного фонду передав для дітей спеціальні набори з розпису писанок. Разом із викладачами меценат узяв участь у майстер-класі з писанкарства від майстра розпису Миколи Палійчука із села Чорний Потік. – Я отримав надзвичайно цікавий та наповнений глибоким змістом досвід, – відзначив Володимир Грабовецький.

Особливий стиль чорнопотоківської писанки – прик­метний: темне тло з яскравими візерунками у жовто-червоній гамі.

Віта ЦАП.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!