Газета по-надвірнянськи
 

Відповідально ставтеся до батьківства та свідомо плануйте сім’ю

31 травня 2013, 11:23 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 627 переглядів

Відповідальність за планування сім’ї лягає на обох майбутніх батьків і передбачає оволодіння знаннями про те, з якого віку можна народжувати дітей, скільки мати дітей, яких інтервалів дотримуватись між пологами, а головне – практикувати здорову для себе та майбутнього покоління поведінку.

Щоб на світ з’являлися бажані і здорові діти, кожна сучасна людина повинна знати, як зберегти своє репродуктивне здоров’я. Збереження репродуктивного здоров’я спрямоване, передусім, на формування культури здорового способу життя, виховання відповідальної статевої поведінки у підлітків та молоді, розвитку відповідального батьківства. Сучасна організація акушерської допомоги передбачає участь сім’ї у плануванні народження дитини, її виношуванні та народженні. Акушерські лікувальні заклади сьогодні «відкрили двері» для членів родини майбутньої дитини. На етапі вагітності у «Школі відповідального батьківства» при Надвірнянській жіночій консультації готують майбутніх батьків до народження дитини за такими напрямками: поведінка подружжя під час вагітності, пологи та догляд за новонародженим, психологічна підтримка молодих батьків.

Подружня пара – це вісь сім’ї. Кохання двох – чоловіка й жінки веде до виникнення третього, нового життя. Проведення Всеукраїнського  Дня сім’ї, який відзначають у травні, підвищує статус сім’ї та сприяє кращому розумінню її потреб. Міцна родина, віра у Бога, повага до матері і батька – споконвічні цінності українського народу, а дружна сім’я є головною складовою частиною життя та успішності кожної людини.

Олександра МУШАК,

завідувачка жіночої консультації

Надвірнянської ЦРЛ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!