Газета по-надвірнянськи
 

Вклонились матерям

28 травня 2013, 14:40 | Рубрика: Духовність, Культура Версія для друку Версія для друку 747 переглядів

Традиційно у другу травневу неділю особливо ніжного відтінку набирають слова любові й пошани до української жінки, жінки-матері. Від її працелюбності, доброти, духовності і мудрості – затишок в оселі, злагода в родині, мир у державі. Тому вклонились матерям і дорослі, і діти під час творчого звіту райцентру дитячої творчості, який очолює Лілія Грицюк.

Педагоги та їх вихованці зробили все для того, щоб найрідніші люди відчули себе щасливими. Завдяки їм присутні на святі світилися радістю і гордістю материнства і дякували за пошанівок, привітання, чудову концертну програму.

Розпочали її ведучі Дарія Андрухів та Богдан Грицюк, а також юні фольклористи із Фитькова (керівники Оксана Івасик, Олександра Михайлюк) великодніми гаївками та вокальна група духовного хору «Вервичка» (кер. Олеся Борищак).

Із вітальним словом до жіноцтва району звернулись також голова районної ради Василь Попович, заступник голови РДА Богдана Ковалюк, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович та начальник відділу освіти РДА Михайло Винник.

Концертну програму продовжила жартівлива хореографічна композиція учасників гуртка на ба­зі Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Мирослава Максим`юк).  Вокально-інструментальний жанр вдало представили вихованці Наталії Боднарук, Оксани Духович, Оксани Гелевич, Тетяни Попович, Світлани Дремлюги, Оксани Кудляк.

Вразила неабияка май­стерність танцювальних колективів під орудою Ва­лентини Демчук, Марії Поштар, Мирослави Мак­сим`юк, Надії Карпової, Бог­дана Лавриновича, Марії Шпинти.

Відрадно, що до святкової програми залучили школярів не тільки із райцентру, а й учасників гуртків, створених на базі Делятинського і Ліснотарновицького НВК, Білоославської і Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Елегантний стиль, модні тенденції та чудові ідеї для майбутнього випускного балу продемонстрували майстрині із гуртка перукарського мистецтва «Салон краси» разом зі своїм наставником Галиною Кузан. Весна надихнула їх на весняну колекцію святкових зачісок.

Вихованки гуртка «Ди­зайн одягу та інтер`єру» під керівництвом Світлани Адам`юк створили колекцію молодіжного і дитячого одягу виключно на основі української автентичної вишивки. Це своєрідний діалог поколінь, втілений в одязі.

До показу модної колекції «З бабусиної скрині» док­лали немало зусиль ди­зайнер Світлана Адам`юк, перукар-візажист Людмила Гавриленко, режисер-постановник Надія Карпова.

Щире побажання від дітей – щастя і здоров`я – висловили матерям Богдан Грицюк і Денис Рудяк піснею «Живі та здорові».

Святковий концерт, ко­лоритно оформлена сцена Оленою Копчук та Іванною Плитус, виставки творчих доробків у фойє районного будинку культури – усі ці старання для матерів. А материнське серце щоденно віддячує сторицею…

Завершилася святкова імпреза частуванням його учасників морозивом від міського голови.

Орися СПІВАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!