Газета по-надвірнянськи
 

Визначили найрозумніших школярів Прикарпаття

8 травня 2013, 17:19 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 617 переглядів

Народний депутат України Юрій Дерев’янко та голова Благодійного фонду Юрія Дерев`янка, депутат обласної ради Володимир Грабовецький (на світлині ліворуч і праворуч) нагородили переможців обласної гри «Що? Де? Коли?».

Команди Яремчанської ЗОШ № 1, Долинського природничо-математичного ліцею та Богородчанської ЗОШ  № 1 стали фіналістами інтелектуальної гри «Юні прикарпатські ерудити» серед шкіл області.

Участь у турнірі взяли 63 команди зі шкіл 9-х районів Івано-Франківщини. У фінал вийшли 17, із них – школярі із Надвірнянського, Богородчанського, Верховинського районів, а також із міст Яремче, Долина та Коломия.

– Діти розуміють, що сила нації – в її інтелекті. Ми це бачимо, тому й підтримуємо юнаків і дівчат, які мають гострий розум і розвивають ерудицію, – зазначив Володимир Грабовецький.

Наполегливо боролися за перемогу команди «Яртін – Яремчанські тінейджери» Яремчанської ЗОШ №1 та «Бриз» Долинського природничо-математичного ліцею. Золотих призерів визначили з допомогою 10 додаткових запитань. Першість вибороли яремчанці. Учні отримали для школи мультимедійний комплекс (проектор, екран, ноутбук).

– В інтелектуальній грі важливо бути не тільки ерудованим, а й кмітливим. Ця гра допомагає дітям навчитися застосовувати свої знання та розширювати світогляд, – зазначив Юрій Дерев’янко.

«Срібну» нагороду та ноутбук повезли у Долину ліцеїсти. За третє призове місце змагалися команда Богородчанської ЗОШ № 1 та збірна команда Коломийської гімназії. Фаворита також визначили в інтелектуальному двобої. У результаті третім призером інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» на Прикарпатті стала команда «Кріт» із Богородчан. А їхня школа отримала цифровий фотоапарат.  Організатори вручили призерам медалі й пам’ятні Кубки – сови, та повідомили, що й надалі проводитимуть такі змагання, які відбуваються другий рік поспіль з ініціативи Всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев’янка.

Віта ЦАП.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!