Газета по-надвірнянськи
 

Запрошуємо до участі у конкурсі

28 травня 2013, 12:12 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 563 переглядів

Згідно із «Положенням про комісію з присудження районної премії ім. Надії Попович у галузі літератури, культури, образотворчого і народного мистецтва», затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 1 вересня 2008 р. № 228, із 1 червня по 15 серпня оголошуємо перший тур роботи комісії у 2013 р.: прийом рекомендацій на звання лауреата премії, відбір творів для їх розгляду у другому турі, обговорення та рецензування конкурсних творів на сторінках газети «Народна Воля» і в телерадіопередачах, аналіз зауважень та пропозицій.

Чекаємо на подання від відділів РДА – освіти, культури, літературних, творчих спілок, громадських організацій на висунення кандидатів на здобуття звання лауреатів у номінаціях: «література» (поезія, проза, драматургія, гумор, твори для дітей та юнацтва, журналістика, публіцистика і краєзнавство), «культура» (музика, пісенний жанр, театральні вистави, теле- і відеофільми, концертні та радіомовні програми), «образотворче і народне мистецтво» (живопис, графіка, скульптура, ткацтво, вишивка, різьблення, фотомистецтво).

Другий тур триватиме із 15 серпня до 20 вересня. Комісія шляхом таємного голосування визначить переможців і представить протокол на затвердження головам РДА та районної ради.

На конкурс подають твори, оприлюднені у завершеному вигляді не пізніше, як за три місяці, але не раніше, як за два роки до їх висунення.

Матеріали подавайте у центральну районну бібліотеку секретареві комісії за адресою: м. Надвірна, вул. Мазепи, 20.

 

Марта КУШНЕРЧУК,

секретар комісії.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!