Газета по-надвірнянськи
 

З Днем Конституції України!

27 червня 2013, 15:35 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 759 переглядів

Шановні краяни!

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція увійшла у суспільне життя як голов­ний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Нехай це свято додає усім нам сил та впевненості для досягнення поставлених цілей на благо нашої держави та громади району. З нагоди свята бажаємо Вам, дорогі краяни, щастя, міцного здоров’я і благополуччя, миру і тепла, невтомної енергії й успіхів у всіх ваших починаннях в ім’я нашого спільного кращого майбутнього під високим захистом Конституції України.

Юрій КАСІЯНЧУК,

голова районної

держадміністрації.

Василь ПОПОВИЧ,

голова

районної ради.

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!