Газета по-надвірнянськи
 

4 злочини – на рахунку неповнолітніх

7 червня 2013, 14:43 | Рубрика: Кримінал Версія для друку Версія для друку 635 переглядів

За станом на 23 травня ц. р. на  контролі служби у справах дітей РДА перебувають 17 юних краян, які схильні до правопорушень та з девіантною поведінкою.

Одним із головних чинників, які стимулюють злочинність, стало погіршення матеріального добробуту населення країни. Як наслідок, проблема добування грошей стає дедалі актуальнішою не тільки для дорослих, а й для підростаючого покоління. Статистика свідчить: нині кожна п’ята дитина, яка порушила закон, заради грошей краде і збуває крадене. За інформацією райвідділу УМВС, за I квартал ц. р. неповнолітні скоїли 4 злочини.

Служба у справах дітей РДА веде облік дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Це діти: які проживають у сім’ях, де батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків, які систематично залишають місця постійного проживання та щодо яких вчинено насильство в сім’ї. На сьогодні на обліку служби у справах дітей РДА перебувають 19 сімей, в яких виховують 37 дітей.

Стосовно окремих батьків прокуратура району та служба у справах дітей РДА ініціювали позови до суду про позбавлення батьківських прав.

Руслан КИФЮК,

спеціаліст I категорії

служби у справах дітей РДА

Тетяна ВАДЮК,

в. о. начальника служби у справах дітей РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!