Газета по-надвірнянськи
 

Бюджетникам збільшують зарплату

17 червня 2013, 16:07 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 650 переглядів

Посадовий оклад працівників-бюджетників першого тарифного розряду відтепер становитиме 852 грн. Від цієї ставки залежатиме розмір посадового окладу кожного з 25 розрядів тарифної сітки. Про те, наскільки у середньому збільшиться зарплата і якою є процедура перерахунку, пропонуємо роз`яснення директора Департаменту заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики України Олександра Товстенка.

– Для близько 3,5 млн. працівників охорони здоров’я, освіти, культури, соціальної сфери та інших бюджетних галузей перераховують зарплату із січня 2013-го. У середньому за кожен місяць донарахована зарплата становитиме, наприклад, у лікаря вищої категорії – від 29 до 50 грн., у вчителя вищої категорії – від 27 до 45 гривень. Це не такі великі кошти, але йдеться лише про перші кроки, які ми робимо цьогоріч. Сподіваємося, що будуть підвищення суттєвіші, і що важливо – регулярні.

Міністр соціальної політики Наталія Королевська під час селекторної наради в Кабміні 14 травня поставила чітке завдання – щоб люди почали отримувати донараховані кошти вже одночасно із зарплатою за травень.

Маємо позитивну динаміку. Однак певні затримки є через те, що деякі органи центральної влади затягнули з процедурою оформлення відповідних наказів. Сподіваємося, що процес прискориться і найближчим часом всі без винятку працівники бюджетної сфери отримають підвищені зарплати.

Хочу одразу заспокоїти всіх тих, котрі досі чекають – ви обов’язково отримаєте збільшені зар­плати. Якщо є факти затягування, слід звертатися безпосередньо до міністерства або зателефонувати на урядову «гарячу лінію». Кожне звернення фіксуємо і по кожному розбиратимемося.

Управління соціального

захисту населення РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!