Газета по-надвірнянськи
 

Держслужбовці у спорті

21 червня 2013, 14:46 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 722 переглядів

У п’ятницю у спорткомплексі ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» відбулася спартакіада серед державних службовців, на якій своє спортивне вміння показали команди райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, районного управління юстиції, прокуратури і райо­нних відділів УМВС та УСБУ. Змагалися із міні-футболу, настільного тенісу, шахів, шашок, волейболу.

На урочистій церемонії відкриття  успіхів спортсменам побажали: голова районної ради Василь Попович, заступник голови РДА Степан Іроденко, прокурор Надвірнянського району Назар Грицюк, начальник райвідділу УМВС Роман Чекмарьов, начальник віддлілу у справах сім`ї, молоді та спорту РДА Василь Масевич.

Перемогу у змаганнях із тенісу серед чоловіків і жінок відповідно здобули секретарі Парищенської та Тисменичанської сільських рад Галина Василаш і Тарас Кушнірчук. Другими стали – Лідія Захарко (РДА) та Юрій Рибчинський (РВ УСБУ), третіми – Тетяна Ноняк (прокуратура) і Віталій Остап`юк (РВ УМВС). У шахах призові місця розподілилися так: серед жінок: І – Лідія Захарко (РДА), ІІ – Світлана Дердюк (юстиція), ІІІ – Ольга Кочержук (прокуратура), серед чоловіків: Володимир Гурей (РДА), Роман Лизак (прокуратура), Любомир Янцюк (юстиція). У шашках серед жінок першою стала Світлана Дердюк (юстиція), другою – Надія Зельман (місцеве самоврядування), третьою – Оксана Волонищак (прокуратура), чоловіків – Василь Іваночко (місцеве самоврядування), Любомир Янцюк (юстиція), Михайло Клюфінський (РДА). У міні-футболі та волейболі перемогу здобула команда працівників органів місцевого самоврядування, яка і стала переможцем у загальнокомандному заліку.

Кожний вид спорту захоплював неабияким драматизмом та непередбачуваністю. За результатами районної спартакіади сформують команду для обласних змагань, яка і відстоюватиме честь Надвірнянського району. Побільше вам голів, вдалих подач і ходів, шановні держслужбовці! Зі святом!

Василь Івасюк «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!