- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Держслужбовці у спорті

Posted By Модератор On 21.06.2013 @ 14:46 In Спорт | No Comments

У п’ятницю у спорткомплексі ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» відбулася спартакіада серед державних службовців, на якій своє спортивне вміння показали команди райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, районного управління юстиції, прокуратури і райо­нних відділів УМВС та УСБУ. Змагалися із міні-футболу, настільного тенісу, шахів, шашок, волейболу.

[1]

На урочистій церемонії відкриття  успіхів спортсменам побажали: голова районної ради Василь Попович, заступник голови РДА Степан Іроденко, прокурор Надвірнянського району Назар Грицюк, начальник райвідділу УМВС Роман Чекмарьов, начальник віддлілу у справах сім`ї, молоді та спорту РДА Василь Масевич.

Перемогу у змаганнях із тенісу серед чоловіків і жінок відповідно здобули секретарі Парищенської та Тисменичанської сільських рад Галина Василаш і Тарас Кушнірчук. Другими стали – Лідія Захарко (РДА) та Юрій Рибчинський (РВ УСБУ), третіми – Тетяна Ноняк (прокуратура) і Віталій Остап`юк (РВ УМВС). У шахах призові місця розподілилися так: серед жінок: І – Лідія Захарко (РДА), ІІ – Світлана Дердюк (юстиція), ІІІ – Ольга Кочержук (прокуратура), серед чоловіків: Володимир Гурей (РДА), Роман Лизак (прокуратура), Любомир Янцюк (юстиція). У шашках серед жінок першою стала Світлана Дердюк (юстиція), другою – Надія Зельман (місцеве самоврядування), третьою – Оксана Волонищак (прокуратура), чоловіків – Василь Іваночко (місцеве самоврядування), Любомир Янцюк (юстиція), Михайло Клюфінський (РДА). У міні-футболі та волейболі перемогу здобула команда працівників органів місцевого самоврядування, яка і стала переможцем у загальнокомандному заліку.

[2]

Кожний вид спорту захоплював неабияким драматизмом та непередбачуваністю. За результатами районної спартакіади сформують команду для обласних змагань, яка і відстоюватиме честь Надвірнянського району. Побільше вам голів, вдалих подач і ходів, шановні держслужбовці! Зі святом!

Василь Івасюк «Народна Воля»


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/06/derzhsluzhbovtsi-u-sporti/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/06/IMG_1594.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/06/IMG_1669.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.