Газета по-надвірнянськи
 

Конкурс проектів для громади села Зелена

27 червня 2013, 15:07 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 712 переглядів

Другий тур Конкурсу проектів на підтримку ініціатив територіальних громад проводить Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев’янка. Конкурс оголошено для сіл Зелена Надвірнянського та  Дзвиняч Богородчанського районів, міста Яремче та смт. Отинія.

Упродовж липня у цих населених пунктах пройдуть презентації Конкурсу проектів. 3-го липня у приміщенні сільради Зеленої Надвірнянського району — зустріч із активом громади села.

Благодійний фонд відбиратиме проекти для фінансування на конкурсній основі. Перевагу надаватимуть тим, які матимуть спільне фінансування із місцевою громадою чи органами місцевого самоврядування, та реалізація яких матиме значну підтримку місцевих жителів.  Заявки на участь у Конкурсі проектів може подавати кожна сільська чи містечкова громада, а також громадська організація, профспілка, державна чи комунальна установа — школа, ФАП, амбулаторія, будинок культури тощо. Також на Конкурс можуть подавати свої проекти органи місцевого самоврядування, які планують з допомогою Фонду реалізувати суспільно значущі проекти. Перелік документів для участі у Конкурсі — на сайті фонду — derevyankofund.org, у розділі «Проекти», підрозділ «Проекти в роботі».

Проект треба подати протягом двох місяців від часу оголошення Конкурсу в конкретному населеному пункті. Переможців визначатимуть упродовж місяця. Нові проекти та ініціативи місцевих громад у Фонді оцінюватимуть відповідно до переліку критеріїв, які викладені у «Положенні про порядок проведення Конкурсу проектів». Детальніше — на сайті Фонду та у представника Благодійного фонду Миколи Зузанського за тел.: 098-46-88-538.

Нагадаємо, що у квітні Конкурс проектів оголошували для таких населених пунктів: Космач та Солотвин Богородчанського району, Битків Надвірнянського району, Небилів Рожнятівського району, Яблуниця Яремчанської міської ради, Міжріччя Болехівської міської ради та для громади міста Долина. Переможцем Конкурсу став проект громади смт. Битків. Від цієї громади подали два проекти, з яких переміг проект найбільш значущий для жителів селища – зведення кладки через річку Розсіч в урочищі Ворів.

Тетяна ДОРОШЕНКО.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!