Газета по-надвірнянськи
 

Лісове господарство

17 червня 2013, 16:11 | Рубрика: Статистика Версія для друку Версія для друку 643 переглядів

Лісогосподарські підприємства району, які мають у постійному користуванні землі лісового фонду, у січні-вересні п. р. виробили продукції, робіт та послуг лісового господарства на 12,3 млн. грн., що на 15,5% більше, ніж за відповідний період 2012 р. Частка продукції лісозаготівель у загальних обсягах становила 96,6%.

Від усіх видів рубок заготовили 30,8 тис. куб. м  ліквідної деревини, у т. ч. від рубок головного користування – 18,1 тис. куб. м. У загальних обсягах ліквідної деревини, заготовленої лісогосподарськими підприємствами, на лісоматеріали круглі припадає 63,2% (19,5 тис. куб. м), дров`яну деревину для технологічних потреб – 31,1% (9,6 тис. куб. м ), дрова для опалення – 5,7% (1,8 тис. куб. м).

Ринок послуг

На ринку послуг району у січні-квітні ц. р. працювало 34 підприємства (юридичні особи), основним видом діяльності яких є надання послуг. Обсяг реалізованих ними послуг для всіх споживачів склав 16,3 млн. грн., для жителів – 2,3 млн. грн. або 14,4% від загального.

У структурі реалізованих послуг найбільшу питому вагу займали діяльності: вантажного автомобільного транспорту; у сфері телевізійного мовлення; охоронних служб; комплексне обслуговування об’єктів; надання інших індивідуальних послуг.

Управління статистики

у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!