Газета по-надвірнянськи
 

Літо у країні дитинства

17 червня 2013, 16:33 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 1,039 переглядів

Одинадцятого червня на майдані Шевченка у Надвірній вирувала справжня країна дитинства, з її безтурботністю, позитивом та радістю. Багато міської дітвори активно долучалися до конкурсів, слухали виступи гуртів «Джем» і «Полюс» та ласували морозивом від приватних підприємців. Захід, який приурочили Міжнародному дню захисту дітей, розпочався зі святкового концерту малечі біля Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, де свою творчість демонстрували вихованці райцентру дитячої творчості.

Працівники служби у справах дітей РДА проводили численні ігротеки, серед яких – конкурси на кращий малюнок, спів, хто найшвидше бігає та надуває повітряні кульки. Переможців нагородила подарунками в. о. начальника служби у справах дітей РДА Тетяна Вадюк. Новопризначений начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту РДА Василь Масевич відзначив учасників змагання із шашок, до яких долучилися учні багатьох шкіл, а практично всі призові місця посіли вихованці відповідного гуртка Ланчинського ЦДЮТ.

Численну дітвору зі святом привітали заступники голови районної ради Іван Степник та міського голови Василь Василенко, начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату РДА Тарас Дем`янчук. Зокрема, Іван Степник мовив, що це не тільки свято дітей, а й тих, котрі їх супроводжують, підтримують та допомагають. – Це є наші інвестиції у майбутнє і ми все робитимемо, щоб ваше дитинство було щасливим.  Дорослі роблять усе заради дітей, щоб їм жилося комфортно і вони могли реалізувати свої здібності, – зазначив Василь Василенко. А Тарас Дем’янчук побажав дітворі, щоб вона завжди залишалась щасливою, здоровою, усміхненою і гарно відпочила цього літа, бо саме їм у подальшому будувати Україну.

Приємні нотки дитячої радості ще довго витали в повітрі. Бажаємо, щоб у всіх дітей Надвірнянщини кожний день ставав наповненим нотками щастя, радості та здійснення мрій. А зараз юним краянам настала пора відпочити та набратися сил для подальшого навчання.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!