Газета по-надвірнянськи
 

Надаємо платні соціальні послуги

21 червня 2013, 14:36 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 670 переглядів

З метою розширення можливостей задоволення потреб пенсіонерів та інших непрацездатних громадян територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надаватиме платні соціальні послуги. Зокрема, громадянам похилого віку, інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу;  громадянам, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості, як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей вищий, ніж прожитковий мінімуму для сім’ї.

Платними є: ведення домашнього господарства (підготовка продуктів для приготування їжі, миття посуду, винесення сміття, «косметичне» прибирання, розпалювання печей, розчистка снігу, допомога при консервації, прасування тощо); приготування їжі; прання білизни та одягу; забезпечення супроводження; надання допомоги в оплаті комунальних послуг тощо. Їх надають на підставі письмової заяви, акта обстеження та укладеного договору. Розмір плати за них визначають на підставі її тарифу. Його обчислюємо із урахуванням собівартості послуг, адміністративних витрат: тариф (ціна) = собівартість + адміністративні витрати + ПДВ.

Тарифи на платні послуги розробляє бухгалтерія терцентру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відповідно до постанови КМУ від 9 квітня 2005 р. № 268 «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на платні соціальні послуги».

Андрій КРЕХОВЕЦЬКИЙ,

начальник управління

соціального захисту населення РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!