Газета по-надвірнянськи
 

Небезпека на березі водойм

21 червня 2013, 14:37 | Рубрика: Здоров`я, Природа Версія для друку Версія для друку 611 переглядів

На початку літа є незайвими нагадування правил поведінки біля водойм. Енергокомпанії застерігають щодо енергетичних небезпек на березі водойм – вони нагадують суворі заборони щодо риболовлі поблизу ліній електропередач. Адже закидання вудки під проводами може спричинити коротке замикання і призвести до ураження людини електричним струмом.

Вирушаючи на риболовлю, усім слід пам’ятати про загрози, які виникають через необачну поведінку поблизу енергетичного обладнання. Обирайте для вилову риби та відпочинку відкриті ділянки на березі водойм. Енергетики наголошують: ні в якому разі не можна ловити рибу під електропроводами.

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» нагадує, що для створення нормальних умов експлуатації електричних мереж, їх збереження та запобігання нещасним випадкам, встановлюються охоронні зони електричних мереж. Щоб зберегти своє життя та здоров’я, а також не допустити травмування своїх дітей, слід дотримуватися правил поведінки поблизу енергетичного обладнання, зокрема, повітряних ліній електропередавання.

Слід памятати:

Ні в якому разі не можна ловити рибу під електропроводами.

Не можна залазити на дерева, що ростуть поблизу повітряних ліній електропередавання.

Забороняється залазити на опори, запускати під проводами електроліній повітряних зміїв, кидати на проводи різні предмети, розпалювати під проводами багаття.

Не можна зривати фрукти з дерев, що ростуть поблизу ліній електропередавання, за допомогою металевих пристосувань.

Забороняється обрізувати гілки дерев поблизу повітряних ліній електропередавання.

Не дозволяється направляти струмінь води на проводи ліній електропередавання, що перебувають під напругою.

Не можна наближатися до обірваного проводу на відстань меншу 8 м.

Не можна самостійно проводити будь-які ремонтні роботи на лініях електропередач чи в трансформаторних підстанціях енергокомпанії.

Відділ інформаційної політики

 ПАТ «Прикарпаттяобленерго

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!