Газета по-надвірнянськи
 

Об‘єднання опозиційних партій – запорука перемоги демократичних сил у 2015 році

21 червня 2013, 14:52 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 667 переглядів

У суботу, 15 червня, у Києві на Михайлівській площі відбувся з`їзд, на якому політична партія «Фронт Змін», партія «Реформи і Порядок», частина Народного Руху України об`єдналися з політичною партією ВО «Батьківщина».

Після відкриття з`їзду вітальне слово та настанову Юлії Тимошенко, яка, на жаль, перебуває незаконно в ув`язненні, зачитала її дочка Євгенія.  У цьому зверненні екс-прем`єр-міністр висловила сподівання, що об’єднана опозиція «Батьківщина» не повторить попередніх помилок та «здолає авторитарне та корумповане угрупування». «У 2015 році правляча партія влаштує бій без будь-яких правил та моралі. Точніше це буде не бій, а жорстока політична різня», – зазначила Тимошенко. При цьому вона повідомила, що «цілком довіряє Арсенію Яценюку і виступає за призначення його главою політичної ради партії».

У свою чергу, Юрій Луценко у своєму виступі закликав «Батьківщину» позбавитися від «генератора тушок» та заявив, що опозиційні партії мають всі разом працювати на єдиного кандидата у президенти – Тимошенко.

Під час заходу Олександр Турчинов оголосив, що екс-прем`єр-міністр Юлія Тимо­шенко переобрана головою ВО «Батьківщина», Арсеній Яценюк обраний головою політради партії, обрано першого заступника та 13 заступників лідера «Батьківщини». Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк та всі заступники й голова Івано-Франківської обласної організації партії ВО «Батьківщина», народний депутат України Дмитро Шлемко увійшли у Президію політради партії. Членом центральної контрольно-ревізійної комісії «Батьківщини» обраний народний депутат України, голова обл­організації «Фронту Змін» Володимир Шкварилюк. Під час з`їзду партійні квитки отримали Арсеній Яценюк та Олександра Кужель.

Участь в об‘єднавчому з‘їзді взяли представники Надвірнянських районних організацій політичних партій ВО «Батьківщина» та «Фронт Змін»  на чолі з головами районних організацій Ігорем Писклинцем та Василем Поповичем.

Подаємо їхні короткі коментарі-враження від цієї політичної події.

 Василь Попович, голова районної організації ПП «Фронт Змін»:

– У з`їзді взяли участь делегати від районних та міських організацій «Фронту Змін» Коломийщини, Галича, Рожнятова, Богородчан, Надвірної.

Непросто дається об`єднання, неоднозначно сприймають цей крок члени «Фронту Змін» та «Батьківщини», багато противників як всередині, так і ззовні, діюча влада не зацікавлена у сильній опозиції.

Як у нас зазвичай буває, будь-які зміни та новаторство, у т. ч. і в політичному житті, сприймаються з обережністю, бо на цьому етапі поки що більше запитань, ніж відповідей.

Та все ж зараз для всіх головне – зрозуміти, що тільки об`єднавшись, можна щось змінити на краще у нашій державі, отримавши перемогу на президентських виборах 2015 року. Ми надіємось, що це перший важливий крок на шляху об`єднання, який стане поштовхом до скорочення кількості партій у нашій країні і на зразок розвинутих країн у нас залишиться дві-три партії, які дійсно відстоюватимуть інтереси власного народу.

Об`єднання надасть стимулу до активізації діяльності у рядах партії, діятиме здорова конкуренція, спрямована на досягнення результатів та цілей, поставлених керівництвом партії. Будуть втрати, але сподіваюся, що й здобутки будуть вагомими.

 Ігор  Писклинець, голова районної організації ПП ВО «Батьківщина»:

– В українській політиці протягом останніх 20-ти років серед демократичних сил основною проблемою є невміння інтереси держави та суспільства поставити вище власних амбіцій. Сьогодні ми стали свідками історичної події, коли два сильних лідери, дві потужні політичні партії переступили свої вузькопартійні амбіції та зробили досить серйозний крок до перемоги демократичних сил і повернення України на європейський шлях розвитку.

ВО «Батьківщина» з партії лідерського типу перетворюється у партію європейського типу з потужною конкурен­цією та демократичними процесами всередині партії та внутрішньопартійною дискусією. Брутальній політиці сьогоднішньої влади ми повинні протиставити нашу єдність.

Наш кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!