Газета по-надвірнянськи
 

Оновлено шкільну їдальню у Ланчині

27 червня 2013, 15:18 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 758 переглядів

За кошти Всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев’янка встановили вікна та двері в їдальні Ланчинської ЗОШ I-II ст.

– Важливо, що до будівництва шкільної їдальні долучилася громада Ланчина. Тільки так – тільки об`єднаними зусиллями, – ми можемо вирішити наші проблеми. Це добрий приклад спільної праці. І ми зі свого боку завжди будемо підтримувати проекти, які втілюють громади, – акцентує засновник Благодійного фонду, народний депутат України Юрій Дерев’янко.

У Ланчинській дев’яти­річці навчаються майже 400 учнів, 156 із них – школярі молодших класів. Їдальня була найбільшою потребою навчального закладу. – Без їдальні діти не могли повноцінно харчуватися. Перекуски, здебільшого якийсь сухпай, носили з дому. Зрозуміло, що це не влаштовувало ані батьків, ані вчителів, – розповідає директор школи Михайло Петруняк.

Селищна рада Ланчина спільно з громадою перемогла у конкурсах проектів та програм розвитку місцевого самоврядування й отримала 175 тис. грн. на будівництво їдальні. Загальний кошторис проекту – мільйон гривень. За словами селищного голови Михайла Іванюка, щоби повністю завершити роботи і запустити їдальню, потрібно ще 600 тис. грн. Таких грошей наразі немає в бюджеті селища. Тому дякуємо за допомогу Благодійному фонду.

У планах селищного голови – акумулювати кошти спільно з громадою для встановлення у школі внутрішнього санвузла. Нову вбиральню планують зробити у дев`ятирічці до кінця року.

За останні три роки спів­праці Благодійного фонду Юрія Дерев`янка із селищною радою та громадою Ланчина у тамтешніх школах вдалося, зокрема, у ЗОШ I-III ст. замінити вінка і реконструювати санвузол, а в ЗОШ I-II ст. – встановити спортмайданчик зі штучним покриттям і закупити нові дошки у класи. 

Віта ЦАП.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!