- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Погашення боргу – першочергове завдання

Posted By Модератор On 21.06.2013 @ 14:39 In Влада | No Comments

На сьогодні майже кожен працівник утримує одного пенсіонера. Така статистика є невтішною як для Пенсійного фонду, так і пенсіонерів. Спрямовуємо зусилля для наповнення бюджету Фонду та забезпечення безперебійної виплати чесно заробленої пенсії.

Однак, не всі страхувальники сумлінні, спричиняючи нестачу коштів для виплати пенсій, зокрема, фізичні особи, які обрали спрощену систему оподаткування.

На сьогодні приблизно 400 фізичних осіб-підприємців району не виконали свої зобов’язання зі сплати єдиного соціального внеску за 2012 та І квартал 2013 роки. За несвоєчасну сплату Пенсійний фонд зобов’язаний нарахувати фінансові санкції у розмірі 10% від несвоєчасно сплаченої суми та 0,1% пені від суми недоплати за кожен день прострочення платежу. А в разі, якщо узгоджена вимога чи то рішення суду передається на виконання до державної виконавчої служби, то борг збільшиться ще на 10% від суми, переданої на виконання, тобто за вчинення виконавчих дій.

Фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та члени сімей цих осіб, котрі беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, сплачують єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачують єдиний внесок.

Радимо всім платникам, які мають невиконані зобов’язання перед бюджетом Пенсійного фонду України, не зволікати та погасити заборгованість у максимально короткі терміни.

Відділ обліку надходження платежів

 управління ПФУ в Надвірнянському районі.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/06/pohashennya-borhu-pershocherhove-zavdannya/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.