- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Про передачу функцій державного реєстратора юридичних та фізичних осіб-підприємців

Posted By Модератор On 17.06.2013 @ 16:17 In Закон | No Comments

16 жовтня 2012 р. Верхов­на Рада України прийняла Закон України  № 5461 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», відповідно до якого функції з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців передають від міськвиконкомів і райдержадміністрацій до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Реєстраційна служба Надвірнянського районного управління юстиції  інформує, що з 1 липня 2013 року Державний реєстратор Надвірнянської районної держадміністрації Ціховська Галина Богданівна, яка реєструвала юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, перейде у повне підпорядкування Реєстраційної служби Надвірнянського районного управління юстиції, (місце­знаходження – м. Надвірна, майдан Шевченка, 33, приміщення РДА, 3-ій пов.; тел. 2-91-68).

 

Мар`яна РОМАНЮК,

провідний спеціаліст реєстраційної служби

Надвірнянського

районного управління юстиції.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/06/pro-peredachu-funktsij-derzhavnoho-rejestratora-yurydychnyh-ta-fizychnyh-osib-pidpryjemtsiv/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.