Газета по-надвірнянськи
 

Шахрайство у ногу з часом

17 червня 2013, 16:14 | Рубрика: Кримінал Версія для друку Версія для друку 727 переглядів

Із впровадженням нових технологій з`являються нові види злочинів. 10 червня ц. р. житель нашого району, 1994 р. н., поскаржився, що його односельчанин за допомогою мобільного телефону та послуги «GSM banking» із кредитної картки викрав 800 грн. Підозрюваного того ж дня доставили у райвідділ міліції, де він зізнався у махінації. Можлива розплата за неї – позбавлення волі до трьох років.

Пильнуйте велосипеди

Тільки з початку цього місяця вкрали 6 велосипедів. 8 червня правоохоронці затримали двох неповнолітніх хлопчаків, які у під`їзді будинку у Надвірній викрали гірський велосипед за тисячу грн. Міліціонери просять краян не стояти осторонь і про підозрілих осіб, які довго вовтузяться із велосипедом або переносять його із ланцюгами на колесах, повідомляти за тел. «102» або 2-24-02.

Поцупив програвач у матері

Інцидент стався у с. Камінне. Місцева жителька заявила у міліцію про крадіжку з її будинку DVD-програвача вартістю 500 грн. Зловмисником виявився її син, 1965 р. н., який ніде не працює, постійно забирав різні речі від матері і продавав. Оскільки грошей у чоловіка не було, а випити дуже хотілося, він і «прихопив» програвач. Відкрито кримінальне провадження.

Триває операція

«Гроза-2013»

у нашому районі, як і по всій Україні, для протидії етнічній злочинності, збору інформації щодо криміногенної ситуації в етнічних діаспорах, зокрема, із кавказького регіону. Про осіб, які проживають на території району без належних документів, просимо повідомляти до міліції за тел. «102».

18 червня – День дільничного міліціонера

Контактуючи з міліцією, краяни найчастіше зустрічаються із дільничними інспекторами. Саме вони найбільш наближені до людей, їхніх проблем і тривог та є наймобільнішими у тактичному плані представниками правоохоронних органів.

Вітаю всіх дільничних інспекторів із професійним святом. Бажаю здоров`я, благополуччя і достатку у сім`ях. Нехай ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру у серцях людей.

 

Роман ЧЕКМАРЬОВ,

начальник райвідділу УМВС.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!