Газета по-надвірнянськи
 

Цьогоріч не штрафуватимуть

27 червня 2013, 15:10 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 649 переглядів

Штрафуватимуть підприємців, які використовують реєстратори розрахункових операцій, за неподання електронної звітності із 1 січня 2014 р., а не з 1 липня ц. р.

 Така вимога Закону «Про внесення змін до прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України» щодо відстрочення настання відповідальності за неподання електронної звітності.

Змінено місце видачі ліцензій

Пункт приймання та видачі документів на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами розміщено у каб. 4 залу № 1 Центру обслуговування платників податків. Центр знаходиться в ДПІ у м. Івано-Франківську Головного управління Міндоходів в області на вул. Незалежності, 20.

 У зв’язку з реорганізацією ДПС в Івано-Франківській області та ліквідацією РУ Департаменту САТ ДПС України в Івано-Франківській області всі процедури щодо прийняття згаданих документів здійснює ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області.  Лише протягом червня ц. р. у згаданому пункті видано 556 ліцензій, або в середньому у день міндоходівці обслуговують майже 100 платників податків.

Сектор взаємодії із засобами масової

інформації та громадськістю

ДПІ у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!