Газета по-надвірнянськи
 

У Делятинській школі № 1 – новий комп’ютерний клас

21 червня 2013, 14:49 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 741 переглядів

Благодійний фонд Юрія Дерев’янка подарував учням Делятинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 комп’ютерний клас із 11-ма комп’ютерами.

– Діти, які навчаються у цій школі, матимуть можливість на більш високому рівні опановувати інформатику, вивчати новітні комп’ютерні програми, готуватися до уроків – добирати матеріали з інтернет-бібліотек, студіювати мови. Навчання з використанням інтернет-технологій повинно стати нормою для всіх шкіл. Це одна з головних потреб сьогодення, – наголосив засновник Всеукраїнського благодійного фонду, народний депутат України Юрій Дерев’янко.

Комп’ютери, якими досі послуговувалися тут, працюють уже близько 20 років. – Нові комп’ютери – це інвестиція у майбутнє наших дітей. Для нас дуже важливо, щоби вони ішли в ногу з часом. І після закінчення школи не відчували, що пасуть задніх порівняно з однолітками із міських шкіл, – підкреслив директор школи Олег Петріщак.

У Делятинській школі навчаються майже 400 учнів, а уроки інформатики вивчають у шести класах. – Нові ком’ютери стимулюватимуть школярів. Бачимо, що вони хочуть працювати – від комп`ютерів їх просто неможливо відірвати. Для вчителів комп’ютерний клас – це також дуже доречний подарунок. На комп’ютерах готуємо роздатковий матеріал на уроки, складаємо презентації тем, – розповіла учитель інформатики Надія Тодощук.

За її словами, дітей сьогодні найбільше цікавить можливість здобувати практичні навчики – наприклад, створювати слайд-фільми, відеопрезентації, власні сторінки і сайти. Досі школа не мала під`єднання до Інтернету. За сприяння Благодійного фонду Юрія Дерев’янка до початку нового навчального року кабінет інформатики вийде у мережу. А поки що в цій школі за кошти Фонду проводять курси підвищення комп’ютерної майстерності для учнів. Із бажаючих утворилась черга до комп’ютерів.

Назарій Олексин, учень 8 класу, відвідує курси, щоби опанувати комп’ютерні програми з дизайну. – Ці нові комп’ютери просто «літають», – тішиться школяр. – Вони потужніші, відповідно швидше опрацьовують інформацію і видають результат. Ми можемо експериментувати, використовувати потужніші інструменти й опції, яких раніше не брали тільки тому, що старі комп’ютери на них «зависали».

Це не перша допомога Благодійного фонду Юрія Дерев’янка Делятинській школі №1. Торік Фонд прид­бав меблі для шкільної їдальні, передав у класи сучасні магнітні дошки та подарував баян.

Тетяна ДОРОШЕНКО.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!