Газета по-надвірнянськи
 

У серцях – День скорботи

27 червня 2013, 15:13 | Рубрика: Трагедії Версія для друку Версія для друку 648 переглядів

У суботу, 22 червня 1941 року, на Радянський Союз напали війська нацистської Німеччини. І з цього часу розпочався офіційний відлік кривавої боротьби Великої Вітчизняної війни, жертвами якої стало десятки мільйонів людей. З того трагічного і водночас героїчного дня вже минуло 72 роки, та й дотепер біль людських втрат дзвенить у серцях нащадків та у тих, котрі зуміли вижити. З цієї нагоди започаткували День скорботи. Ветерани Великої Вітчизняної війни, які проживають на теренах Надвірнянщини, поклали квіти до Обеліска на старому кладовищі.

Голова районної організації ветеранів України Микола Забачинський зазначив, що ці страшні жнива  війни розпочалися о 4-ій год., коли «німецький чобіт війни» ступив на радянську землю. – Чотири роки тривала боротьба, з якої радянський народ вийшов переможцем, незважаючи на страшні руйнування, велику кількість жертв.  Начальник інформаційно-аналітичного відділу РДА Тарас Дем`янчук сказав, що жертв війни не можна порахувати ще й дотепер. – Це була велика втрата для потенціалу рідного краю. Страшна війна забирала не тільки життя, а й знищувала фабрики та заводи.

Присутні, серед яких заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець та керуючий справами Надвірнянської міської ради Олег Антонюк, хвилиною мовчання пом`янули жертв війни. Сьогодні маємо дякувати ветеранам за мирне небо над головою та життя. Вклоняємося і шануємо Ваш подвиг, а Вам, спочилі – вічна пам’ять та упокій.

Василь Івасюк «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!