Газета по-надвірнянськи
 

Вітаємо із ЗЕЛЕНИМИ СВЯТАМИ!

21 червня 2013, 14:55 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 820 переглядів

Дорогі Надвірнянці!

Надходить одне із найбільших християнських свят – Свято Пресвятої Трійці (П’ятидесятниця), яке у народі називають Зелені свята. У цей світлий день Святий Дух зійшов до апостолів, благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини. Свято Трійці називають у народі Зеленими Святами тому, що подвір’я й оселі вбираються зеленню.

Готуючись до Зелених свят, у суботу, ми, українці, прикрашаємо свої подвір’я та оселі зеленими гілками клена, верби, липи, акації, ліщини, ясена, дуба, як символ творчої життєдайної сили Святого Духа, якою створений світ, що символізує оновлення світу, розквіт життєвих сил.  Також традиційно перед святами прибираємо на могилах рідних та близьких на міських кладовищах і докладаємо зусиль, щоб наші домівки, подвір`я, вулиці, тротуари стали чистими та охайними.

Віриться, що у день Зіслання Святого Духа світ стає кращим, доброзичливішим і світлішим. Тож нехай у цей день разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та Божа благодать, а людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Хай це світле свято вселяє надію на краще майбутнє, примножує прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі, а Дух Святий надихає Вас на добрі справи для добра наших родин, рідної Надвірної та усієї України!

З повагою

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!